Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Kaos pas të shtënave në Las Vegas


Kaos pas të shtënave në Las Vegas
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Dy persona kanë vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur pas të shtënave gjatë një festivali të muzikës në Las Vegas. Një video e postuar në rrjetet sociale shfaq momentin kur disa persona tentojnë të fshihen, ndërkaq dëgjohen të shtëna armësh. Policia në Las Vegas ka konfirmuar se një sulmues i dyshuar është vrarë, ndërkaq hetimet për këtë ngjarje janë duke vazhduar. (Video: Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG