Ndërlidhjet

Të paktën 50 të vdekur nga të shtënat në Las Vegas


Autoritetet në Shtetet e Bashkuara kanë thënë se të paktën 50 persona janë vrarë dhe 200 të tjerë janë plagosur, pas të shtënave me armë në Las Vegas. (Video: Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG