Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Të paktën 50 të vdekur nga të shtënat në Las Vegas


Të paktën 50 të vdekur nga të shtënat në Las Vegas
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Autoritetet në Shtetet e Bashkuara kanë thënë se të paktën 50 persona janë vrarë dhe 200 të tjerë janë plagosur, pas të shtënave me armë në Las Vegas. (Video: Reuters)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG