Ndërlidhjet

Një person tenton të vetëdigjet para Komisionit Evropian


Një person tenton të vetëdigjet para Komisionit Evropian
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

Një person bëri përpjekje të vetëdigjej të mërkurën para ndërtesës së Komisionit Evropian në Bruksel. Personi derdhi benzinë përreth vetes, por u kap nga policia përpara se të kryente aktin. Në vend të ngjarjes dolën edhe ushtria, zjarrfikësit dhe auto-ambulancat. Pas rreth 20 minutash, sa zgjatën kërcënimet e tij për vetëdjegie, personi u prangos dhe u dërgua në spital. Gjatë asaj kohe, ndërtesa e Komisionit Evropian u mbyll. Në këtë ngjarje nuk u plagos askush.


Facebook Forum

XS
SM
MD
LG