Ndërlidhjet

Terapi dhe vaksina të reja kundër COVID-19


Terapi dhe vaksina të reja kundër COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:06:15 0:00

SHBA-ja i ka dhënë miratim të plotë vaksinës kundër COVID-19 të kompanisë Pfizer; Izraeli raporton për rezultate premtuese nga dozat përforcuese teksa OBSH-ja kritikon dhënien e këtyre dozave; AstraZeneca po punon në një terapi kundër COVID-19, kurse është duke u kryer edhe një studim për të parë nëse antitrupat e marra nga lamat mund të ndihmojnë në luftimin e sëmundjes COVID-19. (Përgatitën: Mimoza Sadiku dhe Arben Hoti)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG