Ndërlidhjet

Kërkime për të mbijetuar në male rrënojash në Siri


Kërkime për të mbijetuar në male rrënojash në Siri
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:31 0:00

Shumë njerëz konsiderohen të zhdukur në Siri, ku dy tërmete, me epiqendër në Turqinë fqinje, shembën ndërtesa banimi dhe shkatërruan edhe më shumë qytetet e dërrmuara nga lufta e gjatë. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Arben Hoti)

XS
SM
MD
LG