Ndërlidhjet

Tërmeti në Shqipëri përmes fotografive

Një tërmet 6.4 i shkallës Rihter goditi Shqipërinë, në afërsi të Durrësit, në orët e para të mëngjesit të së martës. Raportohet për viktima në njerëz dhe shkatërrime të shumë ndërtesave.

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG