Ndërlidhjet

Tërmetet më vdekjeprurëse në 25 vjetët e fundit përmes fotove

Tërmetet që goditën Turqinë dhe Sirinë më 6 shkurt kanë vrarë mbi 33.000 persona, teksa numri i viktimave pritet të rritet. Radio Evropa e Lirë ju sjellë përmes fotografive tërmetet më vdekjeprurëse që kanë ndodhur në botë në 25 vjetët e fundit.


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG