Ndërlidhjet

Kërkimi nën rrënoja...

Në Turqi dhe Siri po vazhdojnë përpjekjet për të shpëtuar personat që besohet se kanë mbetur nën rrënojat e ndërtesave të shkatërruara nga tërmetet e fuqishme që goditën këto dy shtete. (Përgatiti: Syzanë Paçarizi)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG