Ndërlidhjet

Bëni gati pasaportën, biletën dhe testin për COVID-19


Bëni gati pasaportën, biletën dhe testin për COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Një organizatë ndërkombëtare, që përfaqëson kompanitë ajrore, thotë se pasagjerët duhet ta bëjnë testin për koronavirus para se të hyjnë në aeroplan. Sipas kësaj organizate, ky test do të kushtojë vetëm 5 dollarë amerikanë dhe rezultati do të dihet brenda pesë minutave. (Përgatitën: Taulant Qenaj dhe Ibrahim Berisha)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG