Ndërlidhjet

Thaçi deklarohet për vizitën e Vuçiqit në Kosovë


Thaçi deklarohet për vizitën e Vuçiqit në Kosovë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:34 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka thënë se respekton interesim e përfaqësuesve të Serbisë për të diskutuar me serbët e Kosovës dhe shpresoj që mesazhet e tyre do të jenë në funksion të paqes e stabilitetit në Kosovë dhe rajon.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG