Ndërlidhjet

Deklaratë e presidentit Thaçi


Deklaratë e presidentit Thaçi
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

“Asnjë marrëveshje nuk do të ndodhë nga ana e Kosovës pa pëlqimin e plotë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bashkimit Evropian dhe NATO-s. Kushdo që del kundër, e ka gabim”, tha presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, pas marshit të organizuar në Ditën Ndërkombëtare për Personat e Pagjetur dhe dy takimeve që kishte zhvilluar me liderët politikë vendorë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG