Ndërlidhjet

Thaçi e Vuçiq flasin pas takimit në Bruksel


Thaçi e Vuçiq flasin pas takimit në Bruksel
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:50 0:00

Ka përfunduar pa ndonjë marrëveshje takimi në Bruksel ndërmjet presidentëve të Kosovës dhe Serbisë, Hashim Thaçi e Aleksandar Vuçiq. Edhe ky takim është lehtësuar nga Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG