Ndërlidhjet

Thaçi dhe Vuçiq flasin për fazën e re të dialogut


Thaçi dhe Vuçiq flasin për fazën e re të dialogut
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:04 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe homologu i tij serb, Aleksandar Vuçiq janë takuar sot në Bruksel, ku kanë folur për fazën e re të dialogut. Dialogu mes Kosovës dhe Serbisë, për normalizimin e marrëdhënieve, ndërmjetësohet nga Bashkimi Evropian.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG