Ndërlidhjet

Thirrje për ndalje të dhunës në Gaza


Thirrje për ndalje të dhunës në Gaza
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Mbi 20 palestinezë kanë vdekur në përleshjet e fundit mes militantëve nga Gaza dhe forcave të Izraelit. Militantët palestinezë kanë lëshuar raketa në drejtim të vendbanimeve izraelite ndërkohë Izraeli u përgjigj me sulme të reja. Përgatitën: Fatos Bytyçi dhe Ibrahim Berisha

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG