Ndërlidhjet

Sa ka tolerancë fetare te të rinjtë?


Sa ka tolerancë fetare te të rinjtë?
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Në rubrikën e përjavshme VOX, të Radios Evropa e Lirë, të rinjtë nga qyteti i Prizrenit dhe Prishtinës japin mendimet rreth tolerancës fetare në Kosovë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG