Ndërlidhjet

Tregtia e seksit në Iran - një biznes i fshehur para syve


Tregtia e seksit në Iran - një biznes i fshehur para syve
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:06:10 0:00

Në shoqërinë konservatore islamike të Iranit, prostitucioni është i paligjshëm, i pamoralshëm dhe diskutohet rrallë. Por, në një dokumentar hulumtues nga Radio Farda e Radios Evropa e Lirë, punonjëset e seksit në Teheran e përshkruajnë këtë si një biznes rutinë. (Përgatitën: Valona Tela, Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG