Ndërlidhjet

Trump, Biden akuzojnë njëri-tjetrin në debatin e fundit


Trump, Biden akuzojnë njëri-tjetrin në debatin e fundit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:39 0:00

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump dhe kandidati i Partisë Demokratike Joe Biden, u përballën më 22 tetor në debatin e tyre përfundimtar përpara zgjedhjeve. Ata shfaqen pikëpamje krejt të ndryshme mbi pandeminë e koronavirusit si dhe akuzuan njëri-tjetrin për ndërhyrje nga vendet e huaja. (Përgatitën: Shkëlqim Hysenaj dhe Arben Hoti)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG