Ndërlidhjet

Trump dhe Putin shtrëngojnë duart


Një video e lëshuar nga Qeveria gjermane tregon shtrëngimin e parë të duarve midis presidentit amerikan, Donald Trump, dhe presidentit rus, Vladimir Putin, në margjina të samitit të G20-ës në Hamburg.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG