Ndërlidhjet

Trump urdhëron nisjen e sulmeve në Siri


Trump urdhëron nisjen e sulmeve në Siri
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:05 0:00

Presidenti amerikan, Donald Trump ka njoftuar nisjen e sulmeve të përbashkëta me Britaninë dhe Francën drejt lokacioneve ushtarake siriane, në përgjigje të sulmit të dyshuar me armë kimike në qytetin sirian, Duma. Trump ka dhënë një fjalim televiziv nga Shtëpia e Bardhë më 13 prill. (AP)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG