Ndërlidhjet

Antalia minus turistët rusë

Gati tre milionë rusë vizitojnë qytetin Antalia të Turqisë çdo vit, duke e bërë atë destinacionin më të njohur për rusishtfolësit. Por, një grindje diplomatike midis Ankarasë dhe Moskës ka përkeqësuar industrinë e turizmit në rivierën turke. (Fotografitë nga Vaiva Katinaityte)
Trego më shumë

Hoteli Kremlin Palace në Antalia.
1

Hoteli Kremlin Palace në Antalia.

Plazhi pranë hotelit Kremlin Palace.
2

Plazhi pranë hotelit Kremlin Palace.

Parku Matryoshka me kukullat ruse.
3

Parku Matryoshka me kukullat ruse.

Hoteli Delphin Palace.
4

Hoteli Delphin Palace.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG