Ndërlidhjet

Turqia dhe SHBA-ja mprehin shpatat


Turqia dhe SHBA-ja mprehin shpatat
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:07:52 0:00

Marrëdhëniet midis Turqisë dhe Shteteve të Bashkuara po zhyten në një lum mosmarrëveshjesh. Dhe, asnjëri prej dy vendeve aleate të NATO-s nuk duket se është i gatshëm të hedhë litarin e shpëtimit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG