Ndërlidhjet

Dikur dhe tash: Qytetet ukrainase të damkosura nga lufta

Një korrespondente e Radios Evropa e Lirë i ka vizituar skenat e shkatërrimit, gjashtë muaj pas fillimit të pushtimit të Ukrainës nga Rusia, për të parë se çfarë ka ndryshuar.

(Përgatiti: Trim Haliti)

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG