Ndërlidhjet

Beteja për Ukrainën Lindore

Dhuna është shkallëzuar në ditët e fundit në rajonin e Donbasit dhe përreth tij, teksa pushtimi i Ukrainës nga Rusia ka hyrë në atë që Kremlini e ka quajtur “fazë” e re.

(Përgatiti: Trim Haliti)


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG