Ndërlidhjet

Tifozët ukrainas dhe të Kosovës gjatë ndeshjes së futsallit midis ekipit të Kosovës dhe Ukrainës. Prishtinë, 9 nëntor 2022.

Sportistët e Ukrainës gjejnë mikpritje e kurajë në Kosovë

Tifozët ukrainas dhe të Kosovës gjatë ndeshjes së futsallit midis ekipit të Kosovës dhe Ukrainës. Prishtinë, 9 nëntor 2022. Foto:Ibrahim Berisha (RFE/RL)
XS
SM
MD
LG