Ndërlidhjet

Zjarr dhe flakë u panë pas shpërthimit në bazën ajrore ruse Novofedorivka, në Krime, në muajin gusht.

Shënjestrat e mundshme të Ukrainës në Krimenë e aneksuar

Zjarr dhe flakë u panë pas shpërthimit në bazën ajrore ruse Novofedorivka, në Krime, në muajin gusht. Foto:Reuters
XS
SM
MD
LG