Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Një pushim i shkurtër pas një nate të gjatë bisedimesh


Një pushim i shkurtër pas një nate të gjatë bisedimesh
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:04 0:00

Lideri i Ukrainës, ai i Rusisë, i Francës, si dhe kancelarja e Gjermanisë, lëshuan dhomën e negociatave pas bisedave të mbyllura që zgjatën tërë natën në Minsk të Bjellorusisë, për të arritur një armëpushim në lindje të Ukrainës. Liderët patën një pauzë gjatë takimit, e cila përfundoi shpejt.

XS
SM
MD
LG