Ndërlidhjet

Pamjet e rrëzimit të aeroplanit MH17

Para një viti, më 17 korrik, 2014, aeroplani MH17 me udhëtarë nga Malajzia, ishte qëlluar nga forcat rebele në lindje të Ukrainës, duke lënë të vrarë 298 persona dhe stafin. Fotografi Petr Shelomovskiy ka dokumentuar këtë fatkeqësi, duke e përcjellur këtë tragjedi edhe pas ngjarjes.

XS
SM
MD
LG