Ndërlidhjet

Ushtarë të vdekur rusë kudo nëpër qytetin e çliruar ukrainas


Ushtarë të vdekur rusë kudo nëpër qytetin e çliruar ukrainas
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00

Vullnetarët ukrainas po i kontrollojnë kufomat e ushtarëve rusë për kurthe, teksa ata po e pastrojnë zonën, pas luftimeve përreth qytetit të sapoçliruar të Limanit. Andrei Kuzakov, korrespondent i projektit të Radios Evropa e Lirë, Current Time, po ashtu raporton se një kufomë është gjetur me një thes mbi kokë. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Bujar Tërstena)

XS
SM
MD
LG