Ndërlidhjet

Ushtria merr pushtetin në Mianmar


Ushtria merr pushtetin në Mianmar
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Ushtria ka marrë kontrollin mbi shtetin e Mianmarit përmes një puçi ushtarak që ndodhi në orët e para të mëngjesit të 1 shkurtit. (Përgatitën: Shkëlqim Hysenaj dhe Ibrahim Berisha)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG