Ndërlidhjet

Pavarësisht rënies së rasteve me COVID-19, OBSH bën thirrje për vigjilencë


Pavarësisht rënies së rasteve me COVID-19, OBSH bën thirrje për vigjilencë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:07:01 0:00

OBSH-ja paralajmëron shtetet që të vazhdojnë të jenë vigjilente teksa rastet e reja me COVID-19 kanë shënuar rënie në disa rajone; ekspertët thonë se mungesa e ushtrimeve fizike rrit rrezikun e përkeqësimit të shëndetit; vaksina e Oxford-it më pranë miratimit për përdorim dhe Hungaria bëhet gati që të përdorë vaksinën e Rusisë sa më shpejt që të jetë e mundur. (Përgatitën: Mimoza Sadiku dhe Ibrahim Berisha).

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG