Ndërlidhjet

Pesë gjëra që duhet t’i dini për vaksinën e paralajmëruar nga kompania Pfizer


Pesë gjëra që duhet t’i dini për vaksinën e paralajmëruar nga kompania Pfizer
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:05:25 0:00

Kompania farmaceutike me bazë në SHBA, Pfizer, thotë se vaksina e saj eksperimentale kundër koronavirusit duket të jetë 90 për qind efektive në provat në shkallë të gjerë. Lajmi është mirëpritur gjerësisht, por kur do të jetë në dispozicion vaksina dhe për kë? (Përgatitën: Shkëlqim Hysenaj dhe Lendi Susuri)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG