Ndërlidhjet

Vaksina ruse për COVID-19 dhe dyshimet mbi efikasitetin e saj


Vaksina ruse për COVID-19 dhe dyshimet mbi efikasitetin e saj
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:05:13 0:00

Koreja e Jugut, e lavdëruar shpesh për përgjigjen e saj ndaj koronavirusit, është përballur me rritje të shpejtë të rasteve të infektimit. Organizata Botërore e Shëndetësisë tha që njerëzit duhet të mësojnë të jetojnë me virusin pasi pandemia po vazhdon të përhapet, ndërsa Rusia përpiqet të zbusë frikën për shtytjen e saj të shpejtë për një vaksinë. (Përgatitën: Shkëlqim Hysenaj, Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG