Ndërlidhjet

Rriten vaksinimet, por edhe rastet me COVID-19


Rriten vaksinimet, por edhe rastet me COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:26 0:00

Pas një fillimi të ngadaltë, Franca dhe Gjermania po kërkojnë që t’i përshpejtojnë programet e tyre të vaksinimit kundër COVID-19 në kohën kur infeksionet kanë shënuar rritje; baret dhe restorantet në Serbi po rihapen për shërbim jashtë lokalit, pavarësisht niveleve të larta të infeksionit. (Përgatitën: Fatos Bytyçi dhe Ibrahim Berisha)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG