Ndërlidhjet

Pasiguri nga vala e tretë


Pasiguri nga vala e tretë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:06:35 0:00

Dhoma e Përfaqësuesve ka miratuar pakon e ndihmës të presidentit Joe Biden, në vlerë prej 1.9 trilion dollarë; vaksina e re e Johnson & Johnson është miratuar nga rregullatori i barnave në SHBA; një politikan gjerman i ka bërë thirrje shtetit që të shfrytëzohen vaksinat e AstraZenecas; liderët e Serbisë dhe Hungarisë mirëpresin vaksinat nga Rusia dhe Kina; ushtarët ukrainas marrin vaksinat e para kundër COVID-19 dhe turizmi në Gjirokastër ka pësuar një goditje të madhe nga pandemia. (Përgatitën: Mimoza Sadiku dhe Ibrahim Berisha)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG