Ndërlidhjet

Daka: Të mos keqpërdoret vota


Daka: Të mos keqpërdoret vota
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka ka hedhur e para votën në zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Me këtë rast ajo ka ftuar të gjithë qytetarët e Kosovës me të drejtë vote, që të votojnë dhe ta shfrytëzojnë të drejtën e tyre.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG