Ndërlidhjet

Me nderime shtetërore varroset ish-kryeministri Rexhepi


Me nderime të larta shtetërore, është varrosur të martën ish-kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi. Ceremonia e varrimit u mbajtur në fshatin Shipol të Mitrovicës. Në këtë ceremoni morën pjesë zyrtarët më të lartë të vendit, përfaqësues të partive politike dhe qytetarë të shumtë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG