Ndërlidhjet

I jepet lamtumira Adem Demaçit


I jepet lamtumira Adem Demaçit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:17 0:00

Me nderime të larta shtetërore është varrosur sot në Prishtinë, veprimtari i njohur politik dhe aktivisti për të drejtat e njeriut, Adem Demaçi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG