Ndërlidhjet

Berlin ’89: Vëllezërit kundër Murit


Berlin ’89: Vëllezërit kundër Murit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:05:30 0:00

Dy vëllezër, të ribashkuar pas disa vitesh të ndarë nga Muri i Berlinit, nisën një fushatë veprimesh radikale - të armatosur me shishe të birrës të mbushura me benzinë dhe një video-kamerë. Historia e tyre sot është roman grafik që përdoret në shkollat e Gjermanisë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG