Ndërlidhjet

Përleshje mes qytetarëve e Policisë, gaz lotsjellës dhe të shtëna armësh në veri

Policia e Kosovës përdori gazin lotsjellës dhe shok-bombat për t'i shpërndarë qytetarët e tubuar rreth objekteve komunale, para se të hynte në objektet e Zveçanit, Zubin Potokut e Leposaviqit - komuna të banuara me shumicë serbe - pasi po asistonte kryetarët e rinj për të hyrë në këto objekte.


Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG