Ndërlidhjet

Vërshimet përmes fotografive

Reshjet e shiut dhe borës kanë shkaktuar vërshime në disa rajone të Kosovës. Radio Evropa e Lirë ju sjell disa fotografi të gjendjes aktuale në magjistralen Prishtinë-Pejë, në fshatin Korreticë e Epërme në rrugën Klinë-Gjakovë, saktësisht në fshatin Volljakë. Po ashtu, dëme janë parë edhe në fshatin Sverkë që lidh Klinën me Malishevën si dhe në Komunën e Fushë Kosovës.

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG