Ndërlidhjet

Pasojat nga vërshimet

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka thënë se situata meteorologjike pritet të stabilizohet në ditët në vijim. Kjo pasi ditët e fundit, për shkak të reshjeve të shiut dhe borës, disa pjesë të Kosovës u përballën me vërshime, që shkaktuan dëme të mëdha materiale në pronat private dhe ato publike.

Shfaq më shumë

XS
SM
MD
LG