Ndërlidhjet

Vërshimet shkatërrojnë Gjermaninë


Vërshimet shkatërrojnë Gjermaninë
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:28 0:00

Mbi 80 persona kanë vdekur dhe qindra të tjerë ende janë të zhdukur pas përmbytjeve që goditën Gjermaninë. Helikopterët kanë nxjerrë banorët e bllokuar nga majat e çative, derisa mijëra ushtarë, policë e punëtorë të emergjencave po kërkojnë për të mbijetuar. (Përgatiti: Bujar Tërstena)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG