Ndërlidhjet

Video-ditari i një ushtari rus në Ukrainë


Video-ditari i një ushtari rus në Ukrainë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:46 0:00

Një ushtar 25-vjeçar rus ka publikuar një video-ditar të kohës së kaluar në Ukrainë, ku ai dhe shokët e tij shihen duke shtënë ndaj pozicioneve ukrainase dhe duke kërcyer në banesa të okupuara. Më vonë, ai vajton: “Kemi pasur shumë humbje”. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Lendi Susuri)

XS
SM
MD
LG