Ndërlidhjet

Video-ditari i një nxënëseje në Mariupol


Video-ditari i një nxënëseje në Mariupol
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:05:04 0:00

Alona Zahreba ka mbajtur një video-ditar të jetës në qytetin e rrethuar ukrainas, Mariupol, ku ka treguar se si kanë mbledhur borë kur uji është ndërprerë, si dhe pamje të tymit duke u ngritur në ajër nga shpërthimet e afërta. Ajo ka treguar për Current Time, projekt i Radios Evropa e Lirë, se si ishte jeta në Mariupol dhe se si ka ikur ajo bashkë me familjen e saj. (Përgatitën: Trim Haliti dhe Lendi Susuri)

XS
SM
MD
LG