Ndërlidhjet

Makina godet turmën e protestuesve në Virxhinia


Një veturë ka goditur turmën e protestuesve kundër një tubimi të nacionalistëve të bardhë në Virgjinia të Shteteve të Bashkuara më 12 gusht. Nga kjo ngjarje ka mbetur e vdekur një person. Shoferi që përplasi makinën e tij më turmë, më vonë është arrestuar dhe po përballet me akuza për vrasje. Videoja përmban pamje shqetësuese. (Video: Evan Hen/Facebook &AP)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG