Ndërlidhjet

Virusi godet rëndë Indinë


Virusi godet rëndë Indinë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:04:30 0:00

Në Indi u rriten rastet për pesë ditë me radhë, duke krijuar presion edhe më të madh për sistemin e kujdesit shëndetësor; Italia ka lehtësuar disa kufizime, duke lejuar baret dhe restorantet të rifillojnë shërbimin jashtë; Franca rihapi çerdhet dhe shkollat ​​fillore pavarësisht se numri i pacientëve në njësitë e kujdesit intensiv francez mbetet i lartë. (Përgatitën: Fatos Bytyçi dhe Ibrahim Berisha)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG