Ndërlidhjet

Dy fjalë për vitin 2019


Dy fjalë për vitin 2019
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:36 0:00

Në prag të vitit të ri, qytetarët nga Kosova, Bosnja, Serbia, Maqedonia e Veriut dhe Mali i Zi kanë dhënë përgjigjet e tyre të shkurta duke përmbledhur tërë vitin me vetëm dy fjalë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG