Ndërlidhjet

Vizita e Vuçiqit në Ujman përmes fotografive

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka nisur të shtunën vizitën e tij dyditore në veri të Kosovës. Ai qëndroi në Liqenin e Ujmanit (Gazivodës) ku dhe dha mesazhet e para në nisje të kësaj vizite.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG