Ndërlidhjet

Vizita e Pompeos në Maqedoni


Vizita e Pompeos në Maqedoni
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:58 0:00

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, pas takimeve në Ohër me drejtuesit shtetërorë të Maqedonisë së Veriut, ka riafirmuar mbështetjen e fuqishme amerikane për paqen, stabilitetin dhe sigurinë, jo vetëm të këtij vendi, por edhe të rajonit, në përgjithësi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG