Ndërlidhjet

Kur Tucker takon Putinin: Gënjeshtra, lëshime e pretendime të pabazuara


Kur Tucker takon Putinin: Gënjeshtra, lëshime e pretendime të pabazuara
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Intervista maratonë e Tucker Carlsonit me presidentin rus, Vladimir Putin, ka prodhuar pak të reja. Përgjatë bashkëbisedimit janë përsëritur gënjeshtra dhe pretendime të pabazuara të Kremlinit, dhe Carlson i ka neglizhuar shumë të vërteta, potencialisht të hidhura për presidentin rus. (Përgatiti: Krenare Cubolli)

XS
SM
MD
LG